زمان سرا | فروش ساعت دیواری ?

همه چیز درباره خرید ساعت ایستاده

فایل صوتی این متننکاتی که قبل از خرید باید به آن توجه کنید

اولین نکته قبل از خرید ساعت ایستاده تعیین محلی است که می‌خواهید ساعت را در آن جا قرار دهید و به این ترتیب ابعاد تقریبی ساعت خود را هنگام انتخاب در نظر بگیرید. فضا‌های ورودی و راهرو‌ها می‌توانند گزینه مناسبی برای نصب این ساعت‌ها باشند. به فضا‌های بلا استفاده‌ای که خالی مانده اند می‌توان با ساعت‌های ایستاده جذابیت بخشید. در صورتی محیط خانه شما کوچک است گوشه‌های دیوار و محل‌هایی که دیوار فرو رفته است نیز گزینه مناسبی برای قرار دادن ساعت ایستاده است.

دومین نکته نوع دکوراسیون داخلی خانه و سلیقه شخصی شما است. معمولا این نوع ساعت‌ها شکوه و اصالت خاصی به خانه می‌بخشند و الهام بخش فضایی کلاسیک هستند. همچنین برخی از ساعت‌های ایستاده وجود دارند که جدید تر هستند و مناسب دکوراسیون‌های مدرن هستند.

 

نکاتی که پس از خرید ساعت باید به آن توجه کنیم

 

اول آن اگر در خانه بچه کوچک و یا حیوان خانگی داشته باشید این مسئله خطرناک خواهد بود بنابراین حتما جای مناسب و مسطحی برای ساعت ایستاده خود انتخاب کنید.

دوم، اگر ساعت بصورت کج قرار بگیرد موتور پاندول ساعت تحت فشار قرار گرفته در نتیجه دوام آن کاهش می‌باید همچنین مصرف باطری بالا می‌رود.

البته توجه کنید که اگر ساعت شما مشکل خاصی پیدا کرد حتما از متخصصین این کار کمک بگیرید.

 

مدل‌های ساعت ایستاده

 

امروزه ساعت‌های ایستاده  تنوع زیادی در شکل، جنس، طرح و سبک دارند.مدل‌های سلطنتی، مدل‌های کلاسیک و نوستالژی و مدل‌های مدرن.اگر طرفدار دکوراسیون‌های کلاسیک هستید ساعت‌های ایستاده و پاندول دار از مناسب‌ترین گزینه‌ها برای شما است و اگر به دنبال دکور امروزی و مدرن هستید باز هم ساعت‌های ایستاده گزینه‌های زیادی برای شما دارند. این نوع ساعت‌ها علاوه بر اینکه شیک و خاص هستند می‌توانند سبکی فانتزی به خانه ببخشند. نمونه‌هایی از جدیدترین مدل‌های ساعت‌های ایستاده را می‌توان در زیر مشاهده کنید.

بیشتر بخوانیم : ساعت آنتیک ایستاده کریستالی 

بهترین جنس برای ساعت ایستاده

 

بهترین متریال برای ساخت ساعت ایستاده استفاده از چوب است چنانچه مدل‌های اولیه ساعت‌های ایستاده نیز از چوب بوده‌اند. چوب اصالت و روح زنده‌ای دارد و طرح‌های خاص و ظریف به زیبایی روی آن می‌نشیند.

نکته مهم‌تر اینکه اگر ساعت از یک چوب مرغوب ساخته شده باشد کیفیت و دوامی به مراتب بالاتر از انواع دیگر متریال دارد. لازم است بدانیم چوب روس مرغوب‌ترین و با دوام‌ترین نوع چوب برای این کار است.

 

قیمت ساعت ایستاده

 

متریال به کار رفته در ساخت ساعت، برند قطعات و همچنین مدل ساعت ایستاده و طرح و رنگ آن از جمله عوامل تاثیرگذار بر قیمت ساعت ایستاده هستند. توصیه ما این است که این نوع ساعت را از مراکز فروش معتبر تهیه نمایید تا قیمتی که به شما ارائه می‌کنند منصفانه و متناسب با کیفیت ساعت باشد.

کاربرد ساعت‌ ایستاده

 

ساعت‌ ایستاده علاوه بر اینکه ما را از زمان مطلع می‌کنند و با اندازه به نسبت بزرگ‌تر و شکل با شکوه‌تری که دارند ارزش گذر عمر را هر لحظه به ما یاد آوری می‌کنند، مزیت دیگری هم دارند. این ساعت‌ها به عنوان یک اکسسوری و دکوری خاص، به فضای خانه جذابیت زیادی می‌بخشند و خانه را به محلی اصیل و صمیمی تبدیل می‌کنند. این ساعت‌ها علاوه بر خانه‌ها در دفتر کار‌ها و گالری‌هایی که سبک کلاسیک دارند نیز کاربرد دارند.

نتیجه گیری

زمان سرا یکی از تولیدکنندگان بزرگ در زمینه انواع ساعت با کیفیت مرغوب میباشد . شما میتوانید انواع ساعت ها با قیمت های مناسب را در سایت زمان سرا به نشانی www.zamansara.ir مشاهده کنید

بهترین جنس برای ساعت دیواری کدام است ؟

بهترین جنس برای ساخت ساعت دیواری چوب است زیرا هم ماندگاری بیشتری و هم زیبایی بیشتری نسبت به بقیه جنس ها دارد .

عامل موثر بر قیمت ساعت دیواری چیست ؟

متریال به کار رفته در ساخت ساعت، برند قطعات و همچنین مدل ساعت ایستاده و طرح و رنگ آن از جمله عوامل تاثیرگذار بر قیمت ساعت ایستاده هستند. توصیه ما این است که این نوع ساعت را از مراکز فروش معتبر تهیه نمایید تا قیمتی که به شما ارائه می‌کنند منصفانه و متناسب با کیفیت ساعت باشد.

نکاتی که پس از خرید ساعت باید به آن توجه کنیم

  1. ساعت را در مکانی کاملا مسطح و تراز قرار دهید. این نکته از دو جهت اهمیت دارد:
  2. ساعت را اصلا در معرض نور مستقیم خورشید قرار ندهید تا رنگ چوب بی‌حال و کم رنگ نشود.
  3. ….
خروج از نسخه موبایل