زمان سرا | فروش ساعت دیواری ?

جدیدترین ساعت دیواری ۲۰۲۰

جدیدترین ساعت دیواری در سال ۳۰۳۰

در جدید ترین مدل های ساعت و به ویژه دیواری سعی طراحان بر این است تا طراحی های انجام شده بر روی جدیدترین ساعت دیواری به گونه ای باشد که بتوان از آن در انواع محیط ها و مکان ها استفاده کرد و طرحی همه پسند در اختیار افراد قرار دهند. در سال جدید میلادی، طرح های پیشنهادی تنوع بیشتری دارند. به طور مثال، استفاده از چوب و نوع روستیک ساعت بسیار شده است. طرح روستیک به معنای استفاده از چوب طبیعی درختان مانند افرا، گردو، ون، بلوط و … است و در مراحل ساخت آن، دستگاه صنعتی و مکانیزه ای به کار نمی رود. این نوع ساعت های پرطرفدار در سبک مدرن تولید می شوند و موتور اکثر آنها آرام گرد و بی صدا است و تلاش می شود تا در طراحی آنها از مواد شیمیایی استفاده نشود. هم چنین از آنجا که ساعت دیواری امروزه به عنوان اکسسوری و وسیله ی تزیینی بسیار استفاده می شود، استفاده از فلزات گرانبها مانند طلا و نقره دست طراحان را باز نگه داشته است. هم چنین از شاخص های ساعت های سال ۳۰۳۰ سبک بودن ساعت و به کار بردن مواد و قطعاتی با کمترین وزن است. از طرف دیگر، در طراحی جدید ترین ساعت دیواری، محدودیتی برای مساحت صفحه نمایش ساعت وجود ندارد و با ترکیب انواع طرح های ساعت دیواری به خصوص در سبک مدرن، تلاش بر خلق هر چه بیشتر گوناگونی است. هم چنین در طرح های سنتی و کلاسیک شاهد به کار گیری مفایم عمیق و الهام بخشی از عناصر طبیعی و داستانی و ماورایی هستیم و این مفاهیم، ساعت را به وسیله ای عتیقه و ارزشمند و هنری تبدیل می کند.

اگر می خواهید جدیدترین ساعت دیواری ۲۰۲۰ را بخرید، حتما به پیشنهاد ما توجه کنید. فروشگاه زمان سرا با دارا بودن سابقه ای درخشان در زمینه ی فروش جدیدترین ساعت دیواری در طرح ها و مدل های گوناگون و سبک های مختلف آماده ی عرضه ی محصولات به شما عزیزان است.

این محصول جزو دسته بندی سایز بزرگ به شمار می رود.لازم به ذکر است که جنس ساعت دیواری سیتا ۲۰۱۸ گرد از پلاستیک مرغوب است.

 

ساعت دیواری اُماکس A در دسته بندی سایز بزرگ به حساب می آید.همچنین جنس این محصول از پلاستیک بسیار مرغوب است.

ساعت دیواری اُماکس A در دسته بندی سایز بزرگ به حساب می آید.همچنین جنس این محصول از پلاستیک بسیار مرغوب است.

قاب دور این ساعت دیواری طرح چوب و از پلاستیک فشرده فشرده مرغوب بوده و جزو دسته بندی ابعاد متوسط قرار دارد.

 

این محصول به دلیل ساده بودن می تواند با دکوراسیون های مختلفی ست شود.رنگ سفید و سیاه آن سرشار از انرژی است.لازم به ذکر است که از ساعت های دیواری ساده در ادارات و مدارس نیز استفاده می شود.

 

ساعت دیواری سیتیزن ۱۱۰ ، تک موتوره بوده و جزو دسته بندی مقیاس کوچک ساعت های ما حساب می شود.جنس این محصول از پلاستیک بوده و دارای رنگ طلایی بدنه و پس زمینه ساعت است.

ساعت دیواری اُماکس A در دسته بندی سایز بزرگ به حساب می آید.همچنین جنس این محصول از پلاستیک بسیار مرغوب است.

رطوبت سنج و دما سنج از جمله قابلیت های منحصر بفرد این ساعت است. این ساعت ثانیه شمار متفاوتی نسبت به بقیه محصولات دارد.عقربه ثانیه شمار این محصول روی ساعت کوچک دیگری در پایین صفحه نمایش نصب است.

 

ساعت دیواری ولدر A دارای قاب طرح چوب است که حکاکی نقش برجسته هنری روی آن صورت گرفته است.این ساعت تزیینی دارای صفحه نمایش و اعداد طلایی است.

 

این ساعت تک موتوره بوده و قاب قهوه ای رنگ آن از جنس پلاستیک مرغوب است.ساعت دیواری مارال ۶ چهارگوش جزو دسته بندی سایز متوسط محصولات ما قرار گرفته است.

ساعت دیواری اُماکس A در دسته بندی سایز بزرگ به حساب می آید.همچنین جنس این محصول از پلاستیک بسیار مرغوب است.

عقربه و اعداد شبرنگ این ساعت جلوه ای زیبا تر برای بچه ها دارد. جنس قاب ساعت دیواری مارال گرد تقویم دار پلاستیک فشرده است. این محصول جزو دسته بندی ابعاد متوسط به حساب می آید.

 

خروج از نسخه موبایل